Napište nám

Dřevěné ploty

Dřevěné ploty vyrábíme na zakázku. Vyrobíme plotové plaňky, sloupky, celá plotová pole, provedem stavbu dřevěného plotu.Potřebujete dřevěný plot?
Vytvořte si poptávku

Vyrábíme, dodáváme a stavíme dřevěné ploty na klíč s impregnací plotu i bez, nebo Vám vyrobíme jenom plaňky na plot, dřevěné sloupky a celá dřevěná plotová pole. Zašlete nám Váš návrh.

Používané dřevo

Na dřevěné ploty používáme hoblovaná smrková prkna - prkna s vlhkostí dřeva mezi 12 - 15%.

Sloupky na plot

Dřevěné sloupky na plot Vám vyrobíme dle požadovaných rozměrů na míru se zakončením sloupku. Spočítáme Vám dle návrhu, zda-li je plot dostatečně konstrukčně odolný proti povětrnostním podmínkám, případně upravíme konstrukci plotu tak, aby těmto podmínkám plně vyhovoval.

Dřevěná plotová pole

Plotová pole je třeba navrnout tak, aby při požadované výšce nebyla příliš dlouhá. Konstrukce a stavba dřevěného plotu by měla splňovat pevnost v tlaku přibližně 80 kg na m2. Zejména u dřevěných plotů, kde je požadavek na plný plot s výškou kolem dvou metrů. Pokud uvažujete s jinými než dřevěnými sloupky pro stavbu plotu, vyrobíme Vám plotová pole, podle typu a vzdálenosti zvolených plotových sloupků.

Plaňky na plot - plotovky.

Plaňky na plot jsou vyrobeny ze smrkových hoblavaných prken, aby měly hladký povrch. Zakončení plaňky na plot uděláme podle Vašeho přání, oblé plotovky, kosé, šikmé, nebo špičaté. Zakončení planěk udělá pěkný plot na pohled.

Petr Pýcha - výroba a prodej dřevěných palet

Ochrana osobních údajů